KONST / Litografier / Färglitografi 15967020
nr 1596 7020
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 208/360, läsande gubbe. Färglitografi, bildmått: 32x24 cm, yttermått inklusive ram: 46x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:05:34
5/2 11:30:38
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson